Avantajları Nedir?

Taşıt Tanıma Sistemi Avantajları Nelerdir?

Shell Taşıt Tanıma Sistemi 1996 yılında Türkiye’de ilk defa Shell tarafından kullanılan akaryakıt harcamalarının tek merkezden kontrol altına alınmasını sağlayan bilgisayar destekli bir Filo Yönetim Sistemidir.

Avantajları
  • %100 Tam Kontrol
  • Pratik ve Hızlı
  • Hatalı Yakıta Son
  • Ödeme Kolaylığı
  • Muhasebe Kolaylığı
  • Ödeme Tasarrufu
  • Litre Takibi
  • Geniş Hizmet Ağı
  • Finansman Desteği
  • Operasyonel Kolaylık

Akaryakıt Tüketiminiz için %100 Tam Kontrol
Shell Taşıt Tanıma Sistemi ile şirketinizin hangi aracına , nerede , ne zaman ve ne kadar yakıt alınmış , araçlarınız km. başına ne kadar yakıt harcamış, haftalık olarak Shell TTS sayesinde size rapor ediliyor.

​Pratik ve hızlı akaryakıt ikmali
İstasyonda kredi kartı, fiş, imza, nakit ödeme, fatura alma, bekleme yapmadan Shell TTS ile hızlı bir şekilde yakıt ikmali yapılır.

​Hatalı Yakıt Alımına Son
Shell Taşıt Tanıma Sistemi ile fionuzun hatalı ürün alma ihtimali ortadan kalkar. Sistem tanımlanan ürünü verir, aracınızı pompada tanır ve yanlış ürün ikmalini engeller.

Ödeme Kolaylığı
Shell Taşıt Tanıma sistemi sayesinde bütün ödemelerinizi tek bir noktaya ayda iki defa yapıyorsunuz. Finansbank, Yapıkredi, Akbank , Garanti Bankası’ndan Shell tanımlı açtıracağınız kredili hesabınız sayesinde tüm ödemeleriniz artık otomatik.

​Muhasebe Kolaylığı
Ayda sadece iki fatura ile muhasebe ve idari işlemlerinizin trafiği azalıyor. Böylece masraf fişi düzenleme, fişlerin bilgisayara girişi, fişlerin kontrolü, binlerce akaryakıt faturası, yüzlerce ödeme noktası, el tutan işler için personel zamanı harcama, düzenli rapor alamama gibi problemler Shell taşıt tanıma ile ortadan kalkmaktadır.

​Litre Takibi ve Limitlendirme
Shell Taşıt tanıma ünitesinde bulunan Km kontrolü sayesinde aracınızın tüketim performansını izleyebilirsiniz. Araçlarınızın sizin belirleyeceğiniz dönemlerde TL veya LT bazında ne kadar yakıt alabileceğine karar verebiliyor olacaksınız.

​Türkiye’de yaygın geniş hizmet ağı
Türkiye’de bulunan 900’ü aşkın Shell istasyonu Taşıt Tanıma Sistemi için hizmet sağlamaktadır.

DBS SiSTEMİ İLE AKARYAKIT GİDERLERİNİZİ ÖDEMENİZİN AVANTALARI;
DBS Sistemi ,akaryakıt faturalarınızın çalıştıgınız Akbank, Garanti,Yapı Kredi veya Finansbank hesaplarınızdan otomatik olarak vade sonunda tahsil edilmesidir.

Finansman Desteği
Tahsis edilen DBS kredisi sayesinde, kısa vadeli finansman ihtiyacı karşılanır.

Operasyonel Kolaylık
Faturaların ve ödemelerin takibinin yarattığı operasyonel yük ortadan kalkar.

Zamanında Ödeme Tasarrufu
Ödemelerin geç yapılmasından doğacak olan vade farkı faturalarına gerek kalmaz.

​Nakit Akışı Kontrolü
Nakit akışı önceden belirlenerek kontrol altına alınır ve raporlanır.

Taşıt Tanıma Sistemi İçin Hemen Başvur