Filotim

01

Filotim üyeleri için yapılan Damla Su anlaşması ile şirketinizin içme suyu ihtiyacını çok özel koşullarla giderebilirsiniz.

02

Filotim, üyelerinin kargo tedarikini karşılamak için teknolojiyi yakından takip eden, kendisine ait uçak filosuna sahip, sektörün öncüsü kargo şirketi MNG Kargo ile anlaşmıştır.

03

İpragaz Elektrik’in özel indirimi ile yılda bir faturadan fazlası Filotim’den! Filotim üyeleri, işletmelerinin önemli maliyet kalemlerinden birisi olan elektrik faturasında fiyat avantajı sağlar.

04

Ofises, iş yerinizin tüm sarf malzemesi ihtiyaçlarını temin edebileceğiniz online bir platformdur. Bu platform sayesinde ofis malzemeleri tedariği için sık sık zaman ve personel ayırmak zorunda kalmaz, merkezi bir yapı üzerinden alışveriş yaparak maliyetlerinizi kontrol etmiş olursunuz.

05

iWallet kart ile personellerinizi ödüllendirin! Marketten, giyime, teknolojiden kırtasiyeye, kitaptan yapı markete kadar milyonlarca ürünü 22.000 fiziksel mağazada ve e-ticaret sitelerinde özgürce harcama olacağı sağlayın.

06

Shell Taşıt Tanıma Sistemi (TTS), şirket araçlarınıza ekipmanlar monte edilerek araçlarınızın Türkiye’nin her köşesindeki Shell istasyonlarından otomatik yakıt almasını sağlar.