Shell FiloPlatform

TTS ile entegre çalışan, araçlardaki GPS sayesinde 7 gün 24 saat internet bağlantısı ile bilgisayar, akıllı telefon, tablet üzerinden takip ve kontrol edilmesini sağlayan filo yönetim sistemidir. Shell Filo Takip Sistemi ve Entegre Sürüş Güvenliği Sistemi olmak üzere 2 çeşidi bulunmaktadır.

Shell Filo Takip Sistemi ile bilgisayar, tablet ve cep telefonları üzerinden araçlarınızı anlık takip edebilir, yakıt entegrasyonu sayesinde filonuzun yakıt tüketim raporlarını alabilir, toplam yakıt, ortalama yakıt ve tüketim bilgilerine kolayca ulaşabilir ve raporlayabilirsiniz.

Şirketinize ait olan aracın yapmış olduğu kilometreleri kontrol edip, gereksiz yere yapıldığı km’leri tespit ederek bu sayede tasarruf ettiren Shell FiloPlatform, araçların bakım, servis ve onarım gibi faaliyetlerini de takip eder. Böylece siz de filonuzun ömrünü uzatarak bakım ve kullanım maliyetlerinde  ekstra tasarruf sağlamaya yardımcı olabilirsiniz!

Entegre Sürüş Güvenliği Sistemi(ESGS) ile özellikle sürücülerin manevralarını ölçen gelişmiş yazılımlar ile kaza riski oluşturan ve yakıt tüketimini artıran sürüş ihlallerini anında tespit ederek zamanında ve doğru aksiyonların alınmasını sağlayabilirsiniz. Sürüş alışkanlıklarını değiştirerek güvenli ve verimli bir seyahat kültürü oluşturabilirsiniz